Say Something to blog z opowiadaniami o tematyce slash/shōnen-ai. Znajdują się tutaj opowiadania autorskie, fanfiction z Naruto, Harry'ego Pottera i inne treści. Gry do bloga: 1, 2, 3, 4.

9.12.16

Czwarte Urodziny

To już cztery lata przygody z tym blogiem! 

Drodzy Czytelnicy!

Wasze opinie, komentarze, wsparcie jest niesamowitym szczęściem. Pomagacie spełniać nasze marzenia.  Jesteście wspaniali, niesamowici.
Dziękujemy komentatorom, cichym czytelnikom i wszystkim, którzy odwiedzają ten blog za wspólnie spędzony czas. 

I bardzo ale to bardzo przepraszamy (w każdym razie ja za siebie (Ayumi)), za to że czasem 24 godziny w dobie to zdecydowanie za mało, aby do bloga jednak zajrzeć, i że zdarza się nam zapominać i przedłużać o zdecydowanie za długo i odkładać i przeginać i przekładać. To, że po czterech latach wciąż tu jesteście i czytacie nasze prace jest dla nas najlepszym prezentem urodzinowym jaki mogłyśmy sobie wyobrazić. Cztery lata to długi okres. Bardzo długi. W każdym razie wystarczający aby się całkowicie zmienić. I mimo, że tych zmian nie widać na pierwszy rzut oka, to obydwie i ja i Kaminaka, zmieniłyśmy się. Dziękujemy że przyglądacie się naszej zmianie i jesteście wciąż z nami i razem z nami się starzejecie. To wiele dla nas znaczy. Ten blog jest wyrazem naszej nieprzerwanej przyjaźni i  silnej więzi pomiędzy nami, i kto wie co by było gdyby nie on, dlatego jeszcze raz dziękujemy, że odwiedzacie ten blog i jesteście powodem dla którego chce nam się ruszać z łóżek i jeszcze bardziej pielęgnować naszą przyjaźń.

I oby przyszły rok był jeszcze lepszy i pełny weny!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytelnicy