Say Something to blog z opowiadaniami o tematyce slash/shōnen-ai. Znajdują się tutaj opowiadania autorskie, fanfiction z Naruto, Harry'ego Pottera i inne treści. Gry do bloga: 1, 2, 3, 4.

9.12.14

Drugie urodziny!

Jak widzicie blogowi strzeliło już dwa lata. Całe dwa, długie lata. 

Pamiętamy jeszcze nasz stary szablon, nasze pierwsze notki i w ogóle wszystko. Nasz styl się poprawił (mam taką nadzieję), nie robimy aż takich błędów. Dużo się nauczyłyśmy. Bardzo miło jest pisać. Szczególnie, jeśli ma się dla kogo. Rozdziały pojawiają się dość często. Ayumi trochę się nie śpieszy, oczywiście. W naszych głowach kłęby się mnóstwo pomysłów. Szczególe Ayumi, która już wymyśliła, co stanie się w dalekiej przyszłości swoich bohaterów. 

Ostatnio mamy bardzo mało czasu na wszystko. Jednak w maju będziemy miały już luzy i weźmiemy się porządnie do pracy. Niestety całe wolne dni mamy zawalone na projekty i próbne testy. Dużo tego. Ale damy sobie radę i coś zawsze będziemy się starały wyskrobać.

Ja za to poprawiam stare opowiadania z anime Naruto. Jak będą one trochę lepsze to je opublikuję, ale to w moim przypadku będzie trwać wieczność. Drugi tom opowiadania Otępiałe Zmysły (Jeszcze Krok do Zaczęcia - na razie mam tylko tytuł) stoi w miejscu, nie zaczęty. Uważam, że pisane wcześniej przeze mnie rozdziały były do kitu (bo miałam napisane już dwanaście rozdziałów, ale nie podobały mi się i aż nie chciało mi się tego pisać dalej) i nadal nie mam pomysłu na rozwinięcie fabuły. Inne miniaturki, one shoty, drabble jakoś idą dalej. No i wreszcie nowy szablon wstawiłam.

Dziękujemy komentatorom, cichym czytelnikom i wszystkim, którzy odwiedzają ten blog za wspólnie spędzony czas.

4 komentarze:

 1. Gratuluję! <3 Więcej sukcesów! :D
  No i weny oczywiście :D
  Pozdrawiam :3

  OdpowiedzUsuń
 2. Hm... Great job :)
  Że ja też przegapiłam tę notkę? No cóż, fajnie, że do was trafiłam i oczywiście życzę więcej weny i czasu, aby skrobać, skrobać i jeszcze raz skrobać.
  Ja powiem od siebie, że liczę na kolejne dwa, jak nie 100 lat xD.

  Pozdro ;p

  OdpowiedzUsuń

Czytelnicy