Say Something to blog z opowiadaniami o tematyce slash/shōnen-ai. Znajdują się tutaj opowiadania autorskie, fanfiction z Naruto, Harry'ego Pottera i inne treści. Gry do bloga: 1, 2, 3, 4.

10.9.16

P: Płonąca Historia - Postacie

Oskar - strachliwy siedemnastolatek o krótkich, kasztanowych włosach, które gładko opadały na nieopaloną twarz i duże, lazurowe oczy.

Igor - starszy od wszystkich o rok, ma osiemnaście lat, na które zdecydowanie nie wygląda. Jest zdecydowanie niższy niż powinien być nastolatek w jego wieku. Ma czarne, krótkie włosy i oczy zielonego koloru z pomarańczowymi przebłyskami, co podkreślała jego blada skóra. Kolczyk w wardze.

Krystian - wygadany, cały czas ma  coś do powiedzenia albo wtrącenia, irytujący chłopak o opalonym, przyjemnie umięśnionym ciele i wyraźnie zarysowanej szczęce. Wygląda jak playboy z okładki magazynu dla nastolatków. Ma blond włosy sięgające nieco za ucho i oczy o pospolitym brązowym kolorze.

Patryk - kolejny nastolatek z wyraźną nadwyżką energii, uwielbia się wygłupiać. Ma czarne oczy i zdecydowanie głębokie spojrzenie, a jego uśmiech rozbraja.

Daria - ciągle chichocząca nastolatka posiadająca długie, zwykle rozpuszczone, czarne włosy spadające kaskadami na gruby sweter, ma przydługą grzywką, która przysłaniała jej granatowe oczy.

Laura - nieco brutalna i odważna, niska i szczupła siedemnastolatka o czekoladowych oczach i brązowych włosach, które nosi związane w kucyk zieloną gumką.

Andy - duży i wyszczekany owczarek należący do Oskara.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytelnicy