Say Something to blog z opowiadaniami o tematyce slash/shōnen-ai. Znajdują się tutaj opowiadania autorskie, fanfiction z Naruto, Harry'ego Pottera i inne treści. Gry do bloga: 1, 2, 3, 4.

3.2.16

T: Moje słońce, mój Naruto

W tłumaczeniu pomagała kochana Ayumi :)
Link do oryginału: [klik!
Autor: WantedMirrors
Zawsze go chciałem. To nie miało znaczenia, jak zamierzałem osiągnąć swój cel, żeby posiąść go. Poprzez bycie z nim, patrząc jego uśmiech i widząc jego szczęście. Lub poprzez ranienie go na każdy możliwy sposób, poprzez posiadanie go i czyniąc go moim pragnieniem. Ten ostatni nie był tak satysfakcjonujące, ale ja z moim charakterem chciałem zniszczyć, zniszczyć wszystko, co jest na drodze do spełnienia własnych planów. Urodziłem się właśnie w tym celu. Ale on był inny. I nadal nie jestem pewny, jaki on był. I nadal czuję gorzki smak w ustach, kiedy myślę o tym, co zrobiłem z moim słońcem.

Był inny w każdy możliwy sposób. Jego wygląd, charakter. Cała jego istota przedstawiała przeciwieństwo mnie. Mnie, tego, który był zimny, beznamiętny i lubiący być sam. On, który był ciepły, kochany, rozmowny i żartujący. I wszystko, co zrobiłem zniknęło. Ponieważ przeze mnie to słońce jest tylko skorupą, martwym ciałem. Mnie, który posiadał tylko neutralne kolory, aby ukształtować swój wygląd. Najciemniejsze loki przyozdobiły moją czaszkę, najjaśniejsza w odcieniu skóra odziała moje ciało, najbardziej szare i martwe oczy umieszczone w mojej atrakcyjnej twarzy. Twarzy nienawidziłem najbardziej na świecie. On, który był tak jasny, że mógłby świecić w ciemności. Złociste włosy, które wyglądały tak,jakby były układane przez aniołów. Opalona, zdrowa skóra, tak miękka i ciepła. Najbardziej niebieskie oczy, które ukazywały wszystkie w świecie emocje, umieszczone na pięknej twarzy. Twarzy, którą kochał bardziej niż cokolwiek innego. Twarzy, którą zniszczyłem.

Na końcu, miałem osiągnąć swój cel. Chodzi o to, że to nie jest tak satysfakcjonujące, jak myślałem, że będzie. Ukradłem go ze świata żywych stworzeń jak łasica, którą jestem.

Zabraniam słońcu dotykania mojego słońca. Ja, Itachi Uchiha zabiłem Naruto Uzumakiego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytelnicy