Say Something to blog z opowiadaniami o tematyce slash/shōnen-ai. Znajdują się tutaj opowiadania autorskie, fanfiction z Naruto, Harry'ego Pottera i inne treści. Gry do bloga: 1, 2, 3, 4.

9.12.15

Trzecie Urodziny!

DZIĘKUJEMY!


To już trzy lata przygody z tym blogiem! Jesteśmy bardzo wdzięczne za Waszą wytrwałość, to że czytacie nasze wypociny i ze po prostu jesteście, Drodzy Czytelnicy. Wasze opinie, komentarze, samo to, że czytacie, jest dla nas największym dobrem i szczęściem, jakie mogło nas spotkać. Jesteście wspaniali, niesamowici i bardzo mili, jesteście czytelnikami o których, mogłyśmy pomarzyć  i pomagacie nam spełniać marzenia, za co serdecznie dziękujemy!!!

***Droga Kaminako, dziękuję, za trzy lata wspólnej zabawy, jestem naprawdę szczęśliwa, że wpadłyśmy na pomysł założenia tego bloga. Dziękuję, że jesteś tu ze mną, na dobre i na złe, i że mnie wspierasz nawet. jeśli nie wiesz, na czym polega problem. Jesteś moim prywatnym aniołem i dziękuję ci całym sercem.***
***Ayumi***

Droga Ayumi, kochana, jesteś wspaniałą, wspierającą osobą, której czasem trzeba przypominać o blogu. Nie potrafię powiedzieć, jak bardzo jesteś mi bliska, zawsze przy mnie bez względu na wszystko i jak niesamowicie mi na tobie zależy. Po prostu kolejne lata naszej przyjaźni.
Dziękuję, Kaminaka

Mamy zdecydowanie za mało czasu na bloga i pisanie. To wszystko przez nadmiar obowiązków przede wszystkim. Nasze notki pojawiają się rzadziej, ale nadal w miarę regularnie. Staramy się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Czytelnicy